Bir Dargın Bir Barışık: Hızlarına Yetişemediğimiz Ünlü Çiftler

Aman gün geçmesin ki bir çift daha ayrılıp barışsın. Biz bu ünlülerin hızına yetişemez olduk. Yetiştiğimiz kadarını da sizler için derledik. İşte ilişkilerine bir dargın bir barışık devam eden o ünlü çiftler!

? ? ? ? ? ? ?

1. Yalı Çapkını’nın sevilen yıldızları Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun ilişkileri olaylı başlamıştı. Onların da ayrılık sonrası barışanlar kervanına katıldığı söyleniyor.

2. Müzisyen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı tam 2 kez evlenip boşanmıştı ancak sonuncusunda barışmadılar. Sinan Akçıl şu anda Survivor’dan tanıdığımız Aleyna Kalaycıoğlu’la beraber.

3. Travis Scott ve Kylie Jenner bir dönem ilişkileriyle damga vurmuştu. Çiftin dünyalar tatlısı iki çocuğu var. Bir daha barışırlar mı orası bilinmez zira Kylie’nin gönlü şu sıralar Timothee Chalamet’te…

4. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın evlilikleri Türkiye’ de büyük yankı uyandırmıştı. Bu çiftimiz de iki kere evlenip boşananlardan. Çiftimiz evlat edinerek bir de kız çocuğuna sahip oldu.

5. İlişkileri 5 yıldır bir dargın bir barışık devam eden Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın çiftinin artık evlenmesini beklerken 2023 yılının başında ilişkilerini noktalama kararı almışlardı.

6. Uzun süredir beraber olan Influencer Damla Altun ve Uğur Şengül geçtiğimiz sene ayrılmışlardı hatta beraber yaşadıkları evi ayırmışlardı. Ancak ayrılıkları çok uzun sürmedi. Barışan çift bu kararın ardından evlilik kararı aldı.

7. Aldatma iddialarıyla ilişkileri bir hayli sarsılan ve boşanmaya karar verip vazgeçen Cardi B ve Offset ilişkileri için “Bir gün mutluyum, ertesi gün ağzını burnunu kırmak istiyorum. Tipik bir çiftiz işte, erken evlenmiş iki genciz, biz buyuz.” ifadelerini kullanmıştı.

8. Ayrılıkları sevenlerini üzen rapçi Motive ve Tiktoker Yaren Alaca ilişkilerine bir şans daha verdiler.

9. 2 yıldır ilişkilerini gözlerden uzakta yaşayan bir dargın bir barışık Oğuzhan Özyakup ve Melisa Aslı Pamuk, düğün planları yapılırken yollarını ayırmışlardı. Güzel oyuncu şimdilerde ise futbolcu Yusuf Yazıcı ile beraber.

10. Onlar toksik ilişkinin tam manasıyla vücud bulmuş hali: Megan Fox ve Machine Gün Kelly. İlişkilerinin PR çalışması olduğu düşünülse de çıkan şiddet iddialarının ardından bile barıştılar. Ne senle ne sensiz diyerek ilişkilerine kaldıkları hızla devam ediyorlar.

11. Aralarındaki yaş farkı çok konuşulan ve bir dargın bir barışık devam eden Melisa Sütşurup ve Mustafa Sandal 2022 yılında ilişkilerini evlilikle taçlandırdı.

12. Hem toksik hem kaoslu hem aldatmalı… Bir dönem herkesin dilinde olan ünlü çiftimiz Miray Daner ve Kubilay Aka’da bir küs bir barışık devam edenlerdi. Ancak

13. Khloe Kardashian, daha önce birçok kez affettiği kocasını bu kez Kylie’nin en yakın arkadaşı Jordyn Woods’la yakalayınca bu sefer affetmedi!

14. Sürekli ayrılıp barışan Aslı Enver ve Murat Boz’un evlenmesi beklenirken bu kez barışmadılar. Güzel oyuncu şimdi ise evli mutlu çocuklu!

15. Adam Levine’ın sosyal medya güzeline Instagram’dan yazdığı mesajlar ifşalanınca ortalık bir hayli karışmıştı. Kurduğu cümleler ağızları açık bırakacak şekildeydi. Ancak eşi Victoria Secret meleği Behati Prinsloo, evliliğine devam edeceğini açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x