Birce Akalay’dan ‘Bir Derdim Var’ mesajı: Keşke daha uzun soluklu olabilseydi

Başrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat’ın yer aldığı ‘Bir Derdim Var’ dizisi için final kararı alındı. Dizinin başrol oyuncusu Birce Akalay, Nilüfer rolünü canlandırdığı dizinin son bölüm fragmanıyla birlikte bir veda mesajı yayınladı.

Akalay mesajında, “Dizimiz yola çıktığımız ilk günden, ülkemizdeki hatırı sayılır travmalı çocuğun ‘YALNIZLIĞINA’, ailelerinin ise mahsur kaldığı ‘KARANLIKLARA’ el uzatabilmek heyecanıyla sarmıştı beni…” yazdı.

‘KEŞKE DAHA UZUN SOLUKLU OLABİLSEYDİ’

Akalay, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Ulusal televizyonları ve sektörümüzü yönlendiren reyting sisteminde ne yazık ki karşılık bulamadı işimiz. Ancak kamuoyu her zaman değerlidir. Aldığımız tüm tepkiler, yorumlar ve alkışlarınız en büyük ödül ve motivasyon kaynağı oldu ve olacak son güne kadar şüpheniz olmasın. Bu anlamda, heyecanımızı ilk günden itibaren paylaşan ve bizi elinden geldiğince desteklemiş tüm dostlarıma ve sevenlerimize yürekten teşekkür ederim. Hayatımdaki en büyük iyi ki’lerimden biri oldu ‘Bir Derdim Var’. Keşke daha uzun soluklu olabilseydi… Sevgiyle…'”

İtalyan yapımı ‘Oltre La Soglia’ (On The Brink) uyarlaması olan dizi, ergenlikteki gençlerin hassas dünyasını mercek altına alıyordu. Dizinin oyuncu kadrosunda Birce Akalay ve Mert Fırat’la beraber Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Başak Gümülcinelioğlu, Erdem Şenocak, İdil Sivritepe, Sami Aksu, Sennur Nogaylar, Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x